Dlažba cotto o Vánocích

Blíží se vánoce, jak ten čas letí! A vy přemýšlíte, co si nadělit pod stromeček, aby to bylo k radosti a užitku celé rodině?
Dáreček, který mám na mysli já, se asi pod stromeček nevejde, snad jen jeho malá část. Plánujete příštím rokem rekonstrukci koupelny či kuchyně nebo terasy? Není právě teď doba pořídit si krásný odklad či dlažbu§? Myslím si, že i takovéto dárečky, obklady nebo dlažby, můžete nyní – v období před vánocemi, nakoupit výhodně. „Ježíšek“ může nadělovat i dříve než jen na Štědrý večer, takže možná Vás potěší při objednávce nad 10000 Kč doprava zdarma. A takový dáreček není k zahození. Pod vánoční stromeček vložíte jednu kachli, na krásu celé podlahy si budete muset asi počkat do jara, ale co na tom?
A znáte a máte rádi dlažbu cotto? Teplé barvy dlažby ve stylu cotto, ke které patří především oranžovočervená či další odstíny béžové, červené nebo oranžové přináší velmi příjemné prostředí vesnického stylu a jsou stále a myslím, že i nadále budou, velmi oblíbeny. Keramická dlažba právě v tomto stylu od výrobce Monocibec ve formátu 33x33xm je právě v tomto předvánočním období dodávána se slevou 40 %. A to, myslím si, že je opravdu nabídka, které, pokud se na takovéto práce zjara chystáte a cotto dlažba je vaší krevní skupinou, bude těžké odolat. Dlažba je vhodná jak do vnitřního, tak venkovního prostředí, design historického provedení dlažby Vám jistě přinese radost, dokáže vytvořit prostředí, které bude působit velmi harmonicky a pohodově. Takže „Ježíšek“ může nadělovat již měsíc před vánocemi, tak aby se tato harmonická dlažba mohla stát dárkem pro celou rodinu, který obohatí dárky pod stromečkem a zjara přinese radost a užitek Vám všem a to na dlouhou řadu let.

Comments are closed

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich