Co Vám přináší předvánoční čas?

Předvánoční čas je tady, už zapalujeme svíčky na adventním věnci, nakupujeme dárky, pečeme vánoční cukroví, pospícháme s předvánočním gruntováním, abychom na ten kouzelný večer, který je v roce jedinečný, měli všechno v pořádku a mohli jen odpočívat a užívat si sváteční pohodu.
Už máte nakoupeny všechny dárky? Možná by stálo za úvahu myslet na přísloví „Až se jaro zeptá….“. Procházíte určitě markety, značkové obchody se zbožím sportovním či jiným, brouzdáte po netu a hledáte co ještě pořídit, čím udělat a komu radost?
Pokud narazíte na stránky, které jakoby s vánočním zbožím neměly vůbec nic společného, možná tomu až zase tak nebude. A tady můžeme použít to zmíněné,“Až se jaro zeptá…. „ Můžeme se zkusit podívat na keramickou dlažbu – teď před vánocemi, můžete mi oponovat. Ano myslím, že právě teď před vánocemi by to mohlo být výhodné, vždyť Ježíšek může nadělovat i tady. Nevěříte? Keramickou dlažbu, kterou případně pořídíte v tomto předvánočním období, opravdu na jaře jako když najdete. Taková krásná imitace dřeva v keramické podobě Vám může dělat radost a zkrášlit prostředí vašeho domova na dlouhou řadu let. Jednou z takových dlažeb jsou série Treverk Home a Trevekt Outdoor, které vychází z výrobních linek výrobce keramických obkladů a dlažeb, společnosti Marazzi. Jedna z nich, Home, je určena pro použití v interiérech, druhá Outdoor, může být použita i prostředí venkovním. Interiérová je k mání je třech formátech, které i svým rozměrem napodobují dřevěné desky, a v pěti barevných provedeních, v pěti odstínech hnědé barvy. Ta druhá, Outdoor, je vyrobena ve třech různých barevných provedeních a dvou formátech. Dlažba je velmi kvalitního provedení a můžete si napsat poptávku a podle odebraného množství Vám bude zpracována speciální cenová nabídka. A nad určitou částku dostanete v tomto období keramickou dlažbu či obklad s dopravou zdarma. No necítíte, že se Vánoce blíží a všichni mají chuť obdarovávat?
Ať máte šťastnou ruku při výběru vánočních dárků a prožijete vánoce, tak jak je touží prožít většina z nás, v klidu a pohodě v kruhu svých nejbližších, při rozsvíceném stromečku a plamíncích štěstí v očkách našich dětí či vnoučat.

Comments are closed

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich