A Vánoce jsou přede dveřmi

Vidíte to sami, vrabčáci se slétají ke krmítkům, stromy se obalují ráno jinovatkou a motoristé začínají škrabat zamrzlá skla na svých vozech. Čísla v kalendáři ukazují, že Vánoce už opravdu klepou na dveře. Sedneme ke skleničce něčeho dobrého, pokud jsme přišli prochladlí třeba ke skleničce svařeného vína a po dlouhém pracovním dni zapneme televizi nebo počítač a budeme relaxovat.
Ale zima uběhne jako voda, tak jako čas do vánoc, a bude tu jaro. A zeptá se nás, co jsme dělali v zimě, říká se to tak nějak, že?
Co tak mu odpovědět, že jsme přece jen přemýšleli, co vylepšíme na naší chaloupce, kterou máme někde blízko lesa, což tak mu odpovědět, že jsme se rozhodli ozdobit ji a doladit tím, že pořídíme novou dlažbu? A právě v tomto předvánočním čase, kdy brouzdáme po internetu a hledáme dárky, můžeme i v této oblasti narazit na něco, co může právě nás zaujmout, co by se hodilo pořídit právě teď a na jaře to bude jako bychom to našli.
Keramická dlažba, která by se do takové chalupy hodila, je bezesporu dlažba cotto, která dokáže doladit atmosféru vesnického stavení či hospůdky, vinného sklípku apod. A třeba před vánocemi i tady už rozdává Ježíšek dárky.
Keramickou dlažbu cotto de la rosa ve formátu 33×33 cm od výrobce Monocibec pořídíte právě nyní s velkou slevou a ještě při odběru nad 10000 Kč budete mít dopravu zdarma. To si myslím, že už je celkem pěkná úspora, dárek, který v tomto předvánočním čase jistě každého potěší.
Pokud ale nepotřebujete dlažbu v tomto stylu je možnost vybírat z imitací jiných materiálů, protože výrobci keramických obkladů a dlažeb mají širokou škálu imitací různých přírodních materiálů ať už je to třeba kámen, mramor či dřevo. A dřevěné podlahy jsou krásné i do domů či bytů, plně nahradí krásu dřeva, o kterou Vás jistě neošidí a přidají navíc snadnou údržbu a dlouhou životnost. A nyní si můžete napsat poptávku
na tuto krásnou dlažbu od výrobce Marazzi ze sérií Treverk Home a Treverk Outdoo a můžete dostat speciální cenu v závislosti na odebraném množství. A to by taky nebyl špatný dárek! Tak až budete procházet internetové stránky pro svou odpočinkovou zábavu, mějte šťastnou ruku při výběru dárků pro své nejbližší a prožijte krásné vánoce, třeba s keramickou dlažbou, ze které se budete asi radovat ne až ty příští vánoce, ale určitě už dlouho před nimi.

Comments are closed

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich