Plastové přepravky a boxy pro Váš sklad, výrobní halu či kancelář.

Sortiment firmy LOGiMAN s.r.o. zahrnuje širokou škálu produktů z oblasti skladovací a manipulační techniky: regály a regálové systémy nejrůznějších typů, vychystávací vozíky, nakládací rampy a můstky, žebříky a v neposlední řadě také plastové boxy a přepravky nejrůznější typů. Specializujeme se na plastové boxy pro průmysl i do firem a kanceláří.

Přepravky a boxy nejrůznějších typů (součástí naší nabídky jsou plastové boxy s víkem i bez víka) ochrání vaše produkty při dlouhodobém uskladnění nebo při přepravě. Nabízíme plastové přepravky a boxy pro různé účely použití, jak pevné tak skládací boxy a přepravky.

Jsme schopni na zakázku vyrobit a dodat boxy z kartonplastu, včetně individuálního dělení, separátorů. Nabízíme možnost vyztužení hliníkem, textílií či jinou úpravu. Cenovou nabídku zpracováváme vždy individuálně, na základě konkrétních požadavků našich zákazníků.

Součástí sortimentu naší firmy jsou i ESD antistatické boxy a přepravky, přepravní boxy a trvale antistatické materiály. Disponujeme zkosenými ukládacími boxy, regálovými boxy s dělením, úložnými plastovými boxy a bednami, boxy na nářadí a drobný materiál i velkoobjemovými paletovými boxy.

Díky tomu, že máme k dispozici modely od různých výrobců, jsme schopni flexibilně se přizpůsobit i velmi specifickým požadavkům jednotlivých zájemců. Také naše ceny jsou velmi příznivé. V případě objednávek většího množství zboží jsme navíc schopni nabídnout určité typy za velmi výhodné ceny.

Pokud v naší nabídce nenajdete produkt, který odpovídá Vašim představám, a půjde-li o zajímavé množství, jsme schopni oslovit různé výrobce v rámci EU a požadované zboží pro Vás zajistit.


 

Comments are closed

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich