Obklady a dlažby Kerlite

Tenkostěnný keramický obklad, který není na trhu příliš dlouhou dobu, dostal název Kerlite. Je to keramický obklad, který se podařilo jeho výrobci – keramické společnosti Cotto d’Este – vyrobit v tloušťce pouhých 3 mm. Jedná se o keramický materiál, který je výsledkem inovativního procesu, který pochází s vysoce výkonných a avantgardních technologií. Tento keramický obklad umožňuje široké využití, zachovává si kvalitu a pevnost keramického obkladu, přitom je lehký a velmi snadno jej upravíte na požadovaný rozměr. Vyrábí se až do rozměru 100×300 cm. Je možno jej použít k rekonstrukci koupelen či jiných bytových nebo nebytových interiérů. Na stránkách studia koupelen se můžete nechat inspirovat ukázkami realizací.
Kerlite Plus, která má tloušťku 3,5 mm Vám nabízí velmi snadno obnovit podlahu Vašeho domova. Kerlite Plus může být položena na původní dřevěnou podlahu či podlahu z jakéhokoliv kompaktního materiálu.
Pokud potřebujete použít velkoformátový materiál do extrémně zatížených prostor např. do vstupních prostor hotelů, do obchodních center, kongresových center či do dalších míst, velmi zatížených hustotou provozu, je tady Kerlite Twin, který má tloušťku 7 mm a splní všechny požadavky, které kladete na keramickou dlažbu, určenou do prostor s velkou zátěží.
Kerlite se stává novým povrchem pro architekturu. Jedná se o materiál mrazuvzdorný, proto může být použít také ve venkovním prostředí, například na obklady budov. Zde velmi oceníme jeho lehkost, ale zároveň pevnost a pružnost. Velký formát nám umožňuje pokládku téměř beze spár, což je také nesmírnou výhodou.
Další využití Kerlite je v místech, kde je nutná zvýšená hygiena, v nemocnicích či provozech gastro apod. Jedná se totiž o materiál, který neabsorbuje kapaliny ani pachy, je velmi snadno čistitelný, stačí omytí horkou vodou.
Vyrábí se v deseti sériích, které jsou zaměřeny na imitace jednotlivých přírodních materiálů, stejně jako je tomu u obkladů a dlažeb klasických. Ani v případě barevných provedení nejsme u tohoto nového keramického materiálu šizeni, je nám nabízen v několika barevných provedeních a ve velmi zajímavém designu.
Takže tento materiál Kerlite nám ušetří námahu, dovolí rekonstrukce bez bourání a v neposlední řadě je zde nezanedbatelná finanční úspora. To všechno jsou výhody, které jistě oceníme, pokud se pro tento nový materiál Kerlite rozhodneme.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat