http://plastove-boxy.kvalitni.eu/

Nabízíme plastové boxy a přepravky pro sklady, firmy, kanceláře. Potřebujete bezpečně přepravit nebo uskladnit zboží či inventář firmy? Neváhejte se na nás obrátit.

Kvalitní plastové boxy a přepravky – součástí naší nabídky jsou plastové boxy s víkem i bez víka – a přepravky nejrůznějších rozměrů a typů ochrání vaše produkty při přepravě nebo při dlouhodobém uskladnění. Nabízíme plastové přepravky a boxy pro různé účely použití. Najdete u nás jak pevné tak skládací boxy a přepravky.

V případě Vašeho zájmu jsme schopni vyrobit na zakázku, na míru Vašim potřebám, boxy z kartonplastu, včetně individuálního dělení, separátorů. Je zde možnost vyztužení hliníkem, textílií či jiná úprava dle Vašich požadavků. Cenovou nabídku zpracováváme vždy individuálně, na základě konkrétních požadavků zákazníka.

Součástí našeho sortimentu jsou i ESD antistatické boxy a přepravky, přepravní boxy a trvale antistatické materiály. V nabídce máme zkosené ukládací boxy, regálové boxy s dělením, úložné plastové boxy a bedny, boxy na nářadí a drobný materiál i velkoobjemové paletové boxy.

Vzhledem k tomu, že disponujeme modely od různých výrobců, jsme schopni flexibilně se přizpůsobit i velmi specifickým požadavkům zákazníka. I naše ceny jsou velmi příznivé. V případě objednávek většího množství zboží jsme schopni nabídnout určité typy za velmi konkurenční ceny.

Pokud v naší nabídce nenajdete produkt, který odpovídá Vašim představám, a půjde-li o zajímavé množství, jsme schopni oslovit různé výrobce v rámci EU a požadované zboží pro Vás zajistíme. Kromě plastových boxů je součástí našeho sortimentu komplexní vybavení skladů, dílen a kanceláří. I v této oblasti Vám rádi poradíme.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat