LED obrazovka, to je moderní a hlavně efektivní způsob reklamy

Dávno už jsou pryč časy statické reklamy. Aby se dnes podařilo zákazníka zaujmout, je potřeba pohyb. Právě tento předpoklad splňují LED obrazovky. Jako reklamní plocha jsou jedním z nejúčinnějších reklamních nástrojů dnešní doby. Kromě funkce reklamní nabízejí velkoplošné obrazovky i funkciinformativní. Pro marketingové účely se vyplatí využít obojího. Zajímaváinformace upoutá oči potenciálního zákazníka, kterému může být následně naservírována reklama. To je velmi chytré a efektivní řešení.

I proto se s LED obrazovkami setkáváme v nákupních centrech či ve sportovních halách dokonce v podobě LED multimediálních kostek. Velkoplošné obrazovky, tedy přesně reklamní LED billboardy, lemují také okolí silnic nebo jsou součástí domů v centrech velkých měst. Oproti klasickým reklamním billboardům dokáže LED billboard mnohem lépe upoutat pozornost. Fádní billboardy zkrátka nemohou konkurovat světlu LED obrazovky. Jejich podstatnou výhodou pro pronajímatele reklamní plochy je možnost měnit několik různých reklam a to pouhým stisknutím tlačítka na jejich počítači nebo se mohou samy cyklicky měnit. Oproti složité výměně reklamy na klasických billboardech je to rozhodně velká úspora času a peněz.

Mobilní LED obrazovky jsou v dnešní době součástí snad každé větší kulturní akce. Kromě reklamy je opět možnost nabídnout zákazníkům porci zajímavýchinformací nebo jim jinak zpestřit zážitek. Mobilní obrazovku tak lze doporučit každému pořadateli kulturní či sportovní akce.

LED obrazovka je také obvyklým vybavením televizních studií. Zde přináší divákům předně zajímavé obrazovéinformace.  Použít se dají i pro oživení interiéru sídla firmy. Použití je tedy velmi široké a jistě se naleznou mnohá další.

Comments are closed