EKOBAL.CZ – Umíme to roz(za)balit!

Firma Ekobal, s.r.o (http://www.ekobal.cz). byla založena v polovině roku 1993, jako organizace navazující na zkušenosti společnosti Pragometal s.r.o. v oblasti technologie balení do průtažné fólie. Dnes patří mezi leadery na českém trhu a svým postavením patří mezi největší dodavatele obalových materiálů a výrobce balicí techniky s vlastním vývojovým střediskem.

Na základě zkušeností získaných na českém trhu expandovala a založil dceřiné společnosti na Slovensku – Ekobal, s.r.o. a v Polsku společnost – Manuli Ekobal Polsko Sp.z o.o., kde tyto společnosti navazují na tradici společnosti Ekobal ČR.

Obchodní a výrobní činností Ekobal s.r.o. jsou zejména technologie paletizačního a skupinového balení, ve kterých udává trend a výroba předepnuté fólie FlexLight.

Naše produkty jsou vyráběny na nejmodernějších technologií a díky neustálým inovací výrobních prostředků a procesů dokážeme udržovat náskok před konkurencí. Díky individuálnímu přístupu a kvalitnímu řízení byl v roce 2004 společnosti udělen certifikát jakosti ISO 9001:2000 od certifikačního orgánu TÜV .

V souladu s moderními trendy je společnost EKOBAL zaměřena zejména na důsledné poskytování dodávek a služeb souvisejících se spolehlivým a efektivním provozem paletového balení.

http://www.ekobal.cz

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat