Cesta k efektivnější výrobní logistice a skladovému hospodářství? Chytré výdejny.

Automatické výdejní systémy, automatické výdejny nástrojů, výdejní automaty. Optimalizujte své zásoby nástrojů, nářadí, dílenského materiálu, pracovních pomůcek, kancelářského a dalšího spotřebního materiálu. Uvolněte své cashflow převedením zásob na nás. Jsme schopni zajistit přímo ve vaší firmě konsignační sklad Vámi navoleného materiálu. Díky využití našich služeb budete mít vše z našich zásob ihned k dispozici přímo na Vaší dílně či ve Vašem skladu. Outsourcujte na nás Vaši výdejnu včetně režijního materiálu.

 

 

Automatické výdejní systémy ušetří Váš čas, personální kapacity, a tím i finance.

 

 

Při osobní konzultaci Vám sdělíme souhrnné informace o tom, jak výdejny fungují, doporučíme pro Vás vhodnou variantu výdejny a následně poradíme i s výběrem materiálu (nabízíme nástroje, nářadí, spojovací materiál, ochrané a pracovní pomůcky, kotevní materiály, kancelářské potřeby a další běžný režijní materiál). Veškeré cenové nabídky zpracováváme na základě konkrétních osobních jednání. Analýza konkrétního zákazníka a jeho potřeb ukáže, která verze výdejního systému je v daném případě ekonomičtější.

Vybírat je možno z několika typů výdejen:

 

  • Výdejna s živým operátorem, včetně dodávek a evidence našeho materiálu. Služba zahrnuje následující: výdejní skříně, náš konsignační sklad, doplňování skladu, služby operátora, záložní operátor, výdej materiálu, evidence v našem IS, smluvené reporty, statistiky, individuální reporty, náhradní plnění.

  • Výdejna s živým operátorem, včetně dodávek a evidence vašeho vlastního materiálu, nebo vašeho stávajícího dodavatele. Služba zahrnuje následující: výdejní skříně, doplňování skladu, služby operátora, záložní operátor, výdej materiálu, evidence v našem IS, smluvené reporty, statistiky, individuální reporty, náhradní plnění.

  • Výdejna bez operátora, resp. pronájmem či prodej samostatného softwaru, informačního systému výdejny.

  • Plně automatizovaná výdejna, výdejní automaty bez operátora, samoobslužné automaty. Služba zahrnuje následující: výdejní automaty, doplňování skladu, automatické výdejny nástrojů, automatizovaný výdej materiálu, evidence v našem IS, smluvené reporty, statistiky, individuální reporty, náhradní plnění, dostupnost materiálu 24hodin 7dní v týdnu.

 

Nabídky jednotlivých typů výdejen lze individuálně doplňovat, modifikovat. Jednou z předností naší firmy je také skutečnost, že nepreferujeme produkty pouze jednoho výrobce, ale vybíráme optimální řešení každému zákazníkovi na míru, přičemž nabízíme produkty všech dostupných výrobců.

 

Součástí naší nabídky je také software pro skladovou evidenci. Vedle informačního systému Helios nabízíme software nazvaný Mobilní skladník, který pracuje s mobilními terminály pro snímání čárových kódů a usnadnění práce skladníků. Nabízíme také datové čtečky s integrovaným snímačem čárových kódů (terminálem). Programem v terminálu lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

 

Služby si budete moci ověřit v rámci zkušebního provozu, na který v případě Vaší spokojenosti naváže ostrý provoz.

 

Pokud se chcete dozvědět, co všechno Vám spolupráce s firmou LOGiMAN může přinést, neváhejte nás kontatovat, a to na čísle 603 230 059 nebo pište na e-mail mandik@logiman.cz.

 

 

 

Comments are closed

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich