Automatické výdejny. S operátorem, bez operátora, plně automatizované.

Uvažujete, jak zefektivnit logistiku nebo skladové hospodářství Vaší firmy? 

Automatické výdejní systémy vnesou do Vašeho provozu nový řád, ušetří Váš čas i personální kapacity. Outsourcujte Vaši výdejnu včetně režijního materiálu komplexně na firmu LOGiMAN s.r.o.. Optimalizujte své zásoby nástrojů, nářadí, dílenského materiálu, pracovních pomůcek, kancelářského a dalšího spotřebního materiálu. Uvolněte své cashflow převedením zásob na nás. Jsme schopni zajistit přímo ve vaší firmě konsignační sklad Vámi navoleného materiálu. Nechte na nás vaše režijní skladové zásoby a uvolněte své cashflow.

Díky využití našich služeb budete mít vše z našich zásob ihned k dispozici přímo na Vaší dílně či ve Vašem skladu. Vaši pracovníci si přes identifikační karty nafasují, co potřebují, přímo na dílně od našich kmenových vyškolených zaměstnanců, z našich skříní a zásob. Možnou variantou je také samoobsluha z automatu. Jednou z předností naší firmy je také sutečnost, že nepreferujeme produkty pouze jednoho výrobce, ale vybíráme optimální řešení každému zákazníkovi na míru, přičemž nabízíme produkty všech dostupných výrobců.

Veškeré cenové nabídky zpracováváme na základě konkrétních osobních jednání. Při osobní konzultaci Vám sdělíme souhrnné informace o tom, jak výdejny fungují, doporučíme pro Vás vhodnou variantu výdejny a následně poradíme i s výběrem materiálu (nabízíme nástroje, nářadí, spojovací materiál, ochrané a pracovní pomůcky, kotevní materiály, kancelářské potřeby a další běžný režijní materiál).Služby si budete moci ověřit v rámci zkušebního provozu, na ktěrý v případě Vaší spokojenosti naváže ostrý provoz.

Součástí naší nabídky je několik typů výdejen, které je možno individuálně modifikovat:

A.) Výdejna s živým operátorem, včetně dodávek a evidence našeho materiálu. Služba zahrnuje následující: výdejní skříně, náš konsignační sklad, doplňování skladu, služby operátora, záložní operátor, výdej materiálu, evidence v našem IS, smluvené reporty, statistiky, individuální reporty, náhradní plnění.

B.) Výdejna s živým operátorem, včetně dodávek a evidence vašeho vlastního materiálu, nebo vašeho stávajícího dodavatele. Služba zahrnuje následující: výdejní skříně, doplňování skladu, služby operátora, záložní operátor, výdej materiálu, evidence v našem IS, smluvené reporty, statistiky, individuální reporty, náhradní plnění.

C.) Výdejna bez operátora, resp. pronájmem či prodej samostatného softwaru, informačního systému výdejny.

D.) Plně automatizovaná výdejna, výdejní automaty bez operátora, samoobslužné automaty. Služba zahrnuje následující: výdejní automaty, doplňování skladu, automatické výdejny nástrojů, automatizovaný výdej materiálu, evidence v našem IS, smluvené reporty, statistiky, individuální reporty, náhradní plnění, dostupnost materiálu 24hodin 7dní v týdnu.

Nabídky jednotlivých typů výdejen lze samozřejmě individuálně modifikovat, doplňovat.

Součástí naší nabídky je i software pro skladovou evidenci. Vedle informačního systému Helios nabízíme software nazvaný Mobilní skladník, který pracuje s mobilními terminály pro snímání čárových kódů a usnadnění práce skladníků. Mobilní skladník je systém umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční. Nabízíme také datové čtečky s integrovaným snímačem čárových kódů (terminálem). Programem v terminálu lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Zajímá Vás, co všechno vám spolupráce s námi může přinést? Nabízíme Vám možnost nezávazné konzultace. V případě zájmu volejte na číslo 603 230 059 nebo pište na mandik@logiman.cz.

Comments are closed