Vývoj na míru – D3Soft, s.r.o.

CRM Leonardo je expertní řešení, v němž se snoubí efektivnost, kvalita, přehlednost a moderní design. Toto řešení od společnosti D3Soft s.r.o. www.d3soft.cz vychází téměř z dvacetileté zkušenosti systémové podpory marketingových, obchodních a servisních aktivit tuzemských a zahraničních firem.

Systém CRM Leonardo je výkonný, modulární, zákazníky ověřený systém, umožňující podnikatelským subjektům včas rozpoznat očekávání zákazníků a poskytnout jim komplexní péči. Sjednocuje marketingové, prodejní a servisní aktivity k zajištění růstu celé firmy tedy jeho obratu. CRM Leonardo je otevřený systém, umožňuje rozšiřovat systém dle přání zákazníků externími programovými komponenty. Integrace s externími ERP systémy je další možností jak CRM Leonardo obohatit o údaje, které při získávání a udržení zákazníků potřebujeme. Rozsáhlý reporting pak dokresluje celistvost systému. Více informací je možné najít na stránkách společnosti D3Soft s.r.o. (www.d3soft.cz), která produkt CRM Leonardo 7 implementuje.

CRM Leonardo přináší revoluční dynamickou datovou a procesní strukturu umožňující rychlou přizpůsobivost různým potřebám a požadavkům zákazníků. Systém vychází z dílny české společnosti D3Sof s.r.o. www.d3soft.cz, která je významným hráčem na poli informačních technologií.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat