Najlacnejší web hosting na Slovensku

Myslíte si, že na kvalite nezáleží? Ak položíme túto otázku takto všeobecne, tak takmer všetci ľudia budú súhlasiť, že kvalita je dôležitá.
Situácia sa však zmení, ak ľudia sú nútení za túto kvalitu platiť. Je to rovnaké takmer všade. Aj v oblasti web hostingu. Množstvo ľudí hľadá najlacnejší web hosting. Otázkou je, či to má zmysel.
Najlacnejší web hosting je web hosting zdarma
Áno, na internete je možné nájsť aj webhosting zdarma. Na ňom však najlepšie vidieť nevýhody lacného či free webhostingu.
Lacný webhosting spôsobuje podobné problémy ako free web hosting. Pri hosting zdarma sa vám môžu na vašom webe zobrazovať reklamy tretej strany. Toto je absolútne nevhodné na akékoľvek firemné prezentácie. Hosting zdarma spravidla obsahuje email. Takýto mail je len ťažko použiteľný, pretože je dlhý a nepraktický.
Lacný webhosting neobsahuje neželané reklamy. Lacný webhosting však nemusí obsahovať všetky potrebné technológie. PHP je samozrejmosťou na všetkých hostingoch. S PHP samotným si však pri moderných weboch nevystačíte. Potrebujete datábazy mysql či postgresql.
•    Joomla
•    Wordpress
•    Drupal
či iné CMS systémy sa bez databáz nezaobídu.
Lacnejšie web hostingy bývajú obmedzené napríklad v počte databáz či v počte emailov. Emailové rozhranie lacného web hostingu nemusí byť práve najlepšie.
Najlacnejší web hosting – rozumný kompromis
Snažiť sa nájsť najlacnejší web hosting na Slovensku nemusí byť tou najlepšou aktivitou. Pokiaľ chcete byť na internete úspešní, mali by ste hľadať najlepší webhosting.
Ten môže byť lacný, musí byť však primeraný. Ak potrebujete nenáročný webhosting, potom sú lacné služby vhodnou alternatívou, registrácia domény býva u spoločností, ktoré ponúkajú lacný webhosting taktiež za veľmi prijateľné sumy. Pokiaľ vám nezáleží na dostupnosti servera, kvalite zákazníckej podpory, potom môžete siahnuť po lacných možnostiach.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat