PR články

V dnešní době se internet zdá být přeplněný a dostat nové stránky na první pozice ve vyhledávačích, jako je Google nebo Seznam, se zdá být nepřekonatelný problém. Významnou roli při řazení výsledků vyhledávání hraje tzv. SEO. Zkratka SEO v angličtině znamená search engine optimalization, po překladu do češtiny tedy Optimalizace pro vyhledávače. SEO můžeme dále rozděli na on-page a off-page. My se v tomto článku budeme věnovat off page SEO, konkrétně budováním kvalitních zpětných odkazů.
Zpětný odkaz sám od sebe toho moc neudělá. Pomoci mu můžeme pokud ho umístíme do textu a ještě lepší to bude, když to bude tématický text. Máme-li tedy například internetovou stránku o psech, napíšeme článek o psech a šikovně do něj zakomponujeme třeba 3 odkazy. Vzniklému textu se říká PR článek. Po zhotovení pr článku je samozřejmě nutné ho někde prezentovat. Existuje velké množství tzv. free PR webů, na kterých můžete tyto články publikovat. Bohužel, je to velice zdlouhavé, protože většinou je vyžadována registrace. Existují ale i PR weby, na které můžete články přidávat bez registrace a přesto zdarma! Jeden z nich je například PR-tipy.info. Další možností je potom tento kvalitní katalog PR článků.
Je třeba ještě dodat, že jednotlivé články by se měly alespoň trošku lišit (vyhledávače nemají rádi duplicitu). Stejně tak nadpisy by měly být vždy rozdílné

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat