VYSTAVUJTE FAKTURY ZDARMA

Internet se stal naší součástí a bereme jej jako samozřejmost. Internetovou síť využíváme ke komunikaci se zákazníky, k nakupování, platbám aj. Uvažovali jste někdy o tom, jak moc Vám usnadňuje život a podnikání?

Věřte, že i vytváření faktur online Vám ušetří čas i peníze.

Výhodou online fakturací je především jejich dostupnost. Vytvářet a spravovat faktury můžete odkudkoliv, kde je dostupnost k internetové síti.  Doklady máte kdykoliv při ruce – v PC, iPadu, iPhonu.

Fakturační systém FaktuRax je vytvořen tak, aby byl vhodný pro každého podnikatele. Jeho samotné administrativní rozhranní je silně intuitivní, tudíž si s ním poradí i neznalec IT technologií. Navíc nemusíte absolvovat žádné speciální školení či trávit dlouhé hodiny pročítáním manuálu.

fakturace online

Verzi „Free“ můžete využívat zdarma.  K dispozici máte tvorbu faktury, automatické upomínky a šablony e-mailů. Tato varianta je omezena počtem vystavených dokladů a je pouze pro neplátce DPH.

Náročnější uživatelé určitě ocení verzi „Standard“, která skýtá řadu funkcí, jako je například vytváření zálohových faktur, pravidelných faktur nebo cenových nabídek.

Verzi „Standard“ budete mít 30 dní zdarma, následně za 100 Kč měsíčně. Verze „Free“ je zdarma neustále.

Fakturační systém umožňuje přechod z jedné varianty do druhé, aniž byste ztratili již uložená či nastavená data v předcházejícím systému. Fakturační systém FaktuRax tedy roste společně s vaší společností.

Ve spolupráci se zákazníky, účetními poradci a programátory se systém neustále vylepšuje a aktualizuje, aby splňoval všechny požadavky moderního podnikatele. Neváhejte a vyzkoušejte FaktuRax i Vy!

Comments are closed