Když je Vaše účetnictví připraveno růst s Vámi

Ačkoliv v začátcích podnikání myslíme především na výdaje a zvažujeme každou sebemenší investici, výběru účetního systému bychom měli věnovat náležitou pozornost a především je to jedna z oblastí, kde se nevyplatí šetřit. Můžete sice v začátcích ušetřit poměrně významné peníze, na druhou stranu se může stát, že až se Vaše firma rozroste, budete muset složitě přecházet na jiný účetní či informační systém, který by rostoucí firmě stačil.

Ideální variantou je zvolit program, který Vás na začátku podnikání příliš nezatíží a který přesto umožňuje souběžný růst podle Vašich potřeb. Takové podmínky splňuje ekonomický a účetní systém SlimOffice.

SlimOffice je složen z modulů, které je možné pořídit samostatně a které je možné dokupovat podle vznikající potřeby jejich použití. Například je možné zakoupit pouze modul Prodej, který zahrnuje evidenci a tvorbu vydaných faktur a související agendu. S rozvojem firmy pak přikoupit i moduly Nákup, Banka, Majetek nebo třeba modul pro řízení výroby. Záleží jen na Vás, co budete do budoucna využívat.

Samozřejmostí i u základní instalace je plná technická podpora, telefonický či e-mailový hot-line a další související služby, stejně jako plně síťová verze programu.

Je pochopitelné, že si chce zákazník před koupí program vyzkoušet. SlimOffice nabízí stažení demoverze, která není časově omezena a která obsahuje všechny nabízené moduly programu. Veškerá data z demoverze lze zachovat i pro ostrou verzi programu, která je aktivována vložením licenčního souboru.

Podrobnosti i možnost stažení demoverze najdete na oficiálních stránkách programu.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat