Uľahčite si internetovú komunikáciu s priateľmi

Ak vás nebaví telefónne operátori a zháňate iný spôsob komunikácie s priateľmi, než len ten platený, máme pre vás ideálne riešenie, ako to docieliť. Stiahnite si produkt, ktorý umožňuje bezplatnú komunikáciu cez internet, a to ako v rámci slovenského republiky, tak aj po celom svete. Stiahnite si produkt, ktorý je zavedený už od roku 2003 – Skype.

Ak chce vaše dieťa precestovať celý svet, je práve skype online tým pravým riešením, ako s ním byť neustále v kontakte. Postačí vám k tomu iba pripojenie na internet a zariadení, ktoré tento produkt podporuje. Skype online je riešením priamo vám na mieru.

Skype na stiahnutie zoženiete na akomkoľvek portálu, ktorý ho má k dispozícii. Je úplne zadarmo a nájsť cez váš vyhľadávač ho môžete pod jednoduchým slovným spojením “skype download free”. Ďalej už len stačí nakliknúť na download skype a môžete veselo inštalovať a následne vykonávať svoje virtuálne hovory.

Cenník Skype

Všetky hovory, či už tie klasické, alebo video hovory môžete vykonávať úplne zadarmo, a to po celom svete. Zdarma tiež môžete svojim priateľom posielať rýchle správy, bez toho aby ste museli vykonávať hovor. Čo je ale spoplatnené, sú video hovory vo viac účastníkoch, volania na pevnú linku a mobilných operátorov, odosielanie sms správ a presmerovania prichádzajúcich hovorov. Najdrahšie predplatené volania vás stojí 3.49 € / mesačne a zaplatiť túto sumu môžete najlepšie cez službu PayPal.

Tak neváhajte a skype download si nainštalujte ešte dnes!

Comments are closed

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain