PR portál Spravodajstvo.sk – mediálny priestor pre všetky firmy

Jedna z foriem prezentovania spoločnosti  online  je písanie  PR článkov a ich publikovanie na rôznych PR portáloch. PR portály okrem pravidelných čitateľov zabezpečujú aj spätné odkazy na rôzne podstránky webu, ktoré je možné umiestňovať do článkov. Linkbuilding, alebo budovanie siete spätných odkazov je jedným z hlavných faktorov optimalizácie stránok pre vyhľadávače – SEO.

Takéto budovanie spätných odkazov prostredníctvom vkladania odkazov do PR článkov zabezpečuje aj nový mediálny priestor PR portálu Spravodajstvo.sk.

PR poradňa na Spravodajstvo.sk

Pri písaní a publikovaní PR článkov a optimalizácii webových stránok sa obyčajne stretávame  s rôznymi známymi aj menej známymi pojmami. Pre bližšie vysvetlenie týchto pojmov ako aj pre bližšie popísanie portálu funguje PR poradňa, v ktorej sa dočítate všetko podstatné o písaní a publikovaní PR článkov, SEO a PR servise, ktorý Spravodajstvo.sk ponúka.

PR servis pre vaše produkty

Portál ponúka svoje služby, pre rôznych klientov.  Písanie a publikovanie PR článkov je vhodné ako pre malé, tak aj veľké spoločnosti. Malé spoločnosti tak majú možnosť súperiť a konkurovať veľkým spoločnostiam práve prostredníctvom budovania vzťahov s verejnosťou (PR) online.  Pre spoločnosti sú ponúkané tri rôzne balíčky. PR Balíčky sú vytvorené tak, aby dokázali napĺňať potreby malých a veľkých spoločností ako aj PR agentúr.

Kvalitný web z pohľadu SEO

Pokiaľ je jedným z vašich cieľov  optimalizácia pre vyhľadávače, teda ak chcete dostať vašu webovú stránku čo najvyššie vo vyhľadávačoch, správne SEO je kľúčové. SEO poradenstvo je určené pre akékoľvek spoločnosti, ktoré chcú poradiť a pomôcť pri zvyšovaní kvality svojho webu.  Len kvalitný a obsahovo zaujímavý web dokáže udržať súčasných a prilákať nových zákazníkov.

Portál ponúka spoločnostiam unikátny mediálny priestor na publikovanie PR správ a PR článkov s vloženými odkazmi. Spätný odkaz navyše získate zápisom do katalógu firiem, ktorý je pre všetky firmy zdarma.

Spoločnosti by nemali váhať nad začatím písania originálnych PR článkov a ich publikovania. Zákazníci čakajú na reakcie spoločností, na ich novinky a dôležité informácie. Kvalitné SEO a originálny obsah webov je práve to, čo dnes rozhoduje o úspechu spoločností v online svete. Nemožno zabúdať na to, že práve e-commerce, teda obchodovanie online je dnes rovnako bežné ako nákup v kamennom obchode a využíva ho stále väčšie množstvo ľudí.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat