PPC reklama kvalitne a lacno?

PPC reklama ako hlavný zdroj príjmov z Vašeho podnikania? Áno! Vytváranie kvalitných PPC reklám je zložité, finančne náročné a nie každý si môže dovoliť elegantnú PPC kampaň, ktorá mu dokáže zarobiť. Prepájanie s Google Analytics, zložité vytváranie a správa. Je toho veľa, čo si klient musí zaplatiť. Riešenie?

Presne pre toto sme vytvorili firmu Lions Creation! Chceme ponúktnuť kvalitné služby v segmente internetového marketingu ale hlavne služby za prijateľné ceny! Dosť bolo horibilných súm za vytvorenie PPC reklamy, u nás to funguje inak…

Náš tím špecialistov prebehne Vaše stránky a vytvorí PPC reklamnú kampaň, ktorá bude zameraná na požadovaný tovar alebo službu. Bude použitých toľko kľúčových slov, koľko je len možné! Pravidelná starostlivosť docieli aby efektivita PPC reklamných kampaní bola na čo najvyššej úrovni a cena za klik naopak čo najnižšia. Vaša PPC reklama takto dosiahne maximum a bude Vám zarábať. A koľko to všetko stojí?

PPC reklama sa vytvorí ZDARMA a Gooogle Analytics sa nastaví taktiež ZDARMA! Jediné, čo klient u nás bude platiť je cena za mesačnú správu kampane, pričom jej maximálna výška je 69 eur! No neoplatí sa?

Radi Vám povieme viac, v prípade záujmu nás kontaktujte na info@lionscreation.sk

Comments are closed