Originální tašky, brašny a pouzdra na notebooky

Hledáte pěknou tašku pro svůj notebook? Sháníte prostornou brašnu, do které se vám pohodlně vejde laptop i s veškerým příslušenstvím? Prohlédněte si nabídku značky Abags, pod kterou můžete zakoupit originální tašky, brašny, pouzdra nebo obaly. Pestrobarevné odstíny, ve kterých jsou tyto produkty ušity, se skvěle hodí na nošení do práce i do školy.

Barevná taška na notebook Abags potěší nejen všechny ženy. Tašky v decentních odstínech jsou určené také pro muže. Každá taška je vybavena silným polstrováním, které notebook ochrání před případným mechanickým poškozením. Nechybí ani ucho pro pohodlné nošení v ruce nebo ramenní popruh, který si snadno přehodíte přes svá záda.

Kromě notebooků, netbooků a chytrých telefonů dnes vedou tablety. Pořiďte si pouzdro na tablet, které má šmrnc a perfektní střih. Barevné motivy jsou stejné jako u tašek a brašen. Pouzdra na tablet se šijí ve standardních rozměrech 7 a 10 palců. Padnou na všechny běžně dostupné modely tabletů a hodí se také pro čtečky elektronických knih.

Comments are closed