Ako získať dobre platenú prácu.

Vzdelanie je prvý predpoklad na získanie dobre platenej práce. Viete v akom obore sú najväčšie platy a kto zarába najviac nielen doma na Slovensku ale aj v zahraniči? No predsa sú to IT špecialisti.

Ak chcete pracovať v IT spoločnosti,nemusíte mať hneď vysokoškolské vzdelanie počítačového smeru, ale stačí vám aj ľubovoľné stredoškolské.  Základy obsluhy počítačov dnes ovláda skoro každý. Čo tak svoje vedomosti ešte doplniť a získať potrebnú kvalifikáciu,ktorú požaduje váš terajší alebo nový zamestnávateľ a získať lepšie platenú prácu.

Ak ste z Bratislavy a okolia alebo Bratislavu často navštevujete,prihláste sa na akreditovaný kurz,kde získate potrebné vzdelanie a certifikát.

Vyberte si z veľkého množstva akreditovaných vzdelávacích kurzov.

Okrem základných kancelárskych balíkov môžete absolvovať aj kurzy pre grafické programy,tvorba webstránok,databázy,programovanie,siete,právo,marketing a veľa iných počítačových kurzov.

Ak ste nezamestnaný v pohode vám kurzy preplatí cez REPAS Úrad práce a prácu si nájdete napríklad aj na stránke unlimitrecruitment.com

No a ak ste zamestnaný,požiadajte svojho terajšieho alebo budúceho zamestnávateľa o preplatenie rekvalifikačných kurzov.

Pre viac informácií prečítajte si tento článok.

 

 

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat