Zefektívnite Vaše podnikanie

Ste zodpovedný, spoľahlivý a snaživý podnikateľ, ale napriek tomu sa Vašej spoločnosti nedarí tak ako ste očakávali? Tento problém môžete riešiť za pomoci kvalifikovaných a odborných konzultantov, ktorí Vám môžu dopomôcť pri identifikovaní podnetov na zlepšenie a zvyšovaní efektivity podnikania. Nezávislé posúdenie manažérskeho systému, semináre a školenia, posúdenie systému v praxi, či už ste vlastníkom alebo zamestnancom malej, strednej, alebo veľkej organizácie, môže byť kľúčovým bodom pre zvýšenie ziskov a zabezpečenie väčšieho množstva zákazníkov. Tieto všetky príležitosti na zlepšenie Vám poskytuje certifikácia firmy prostredníctvom profesionálnej, odbornej a akreditovanej spoločnosti.

 

Ak by ste mali záujem o zvýšenie imidžu a dôveryhodnosti Vášho podniku, hodnotenie efektívnosti pracovných činností, rast motivácie zamestnancov, preskúmanie požiadaviek zákazníka, redukciu nákladov spôsobených chybami v procese, rast konkurenčnej schopnosti spoločnosti na zahraničnom, ale aj domácom trhu, využite certifikovaný systém manažérstva kvality ISO 9001. Cieľom tejto normy je tiež zabezpečenie poriadku pri delení právomoci a kompetencií, v oblasti papierov, hľadaní zákazníkov a dodávateľov pre nakupovanie, pričom je vhodná pre uplatnenie vo všetkých podnikateľských odvetviach.

 

Komplexnú analýzu nebezpečenstiev, ktoré môžu do istej miery ohrozovať zdravotnú nezávadnosť potravín zahŕňa ekonomicky najúčinnejší manažérsky systém HACCP. Takýto systém musia mať zavedený všetci výrobcovia zo sektoru potravinárstva, ale aj všetci tí, ktorých náplňou podnikania je úprava, ponuka a distribúcia potravín. Ak máte tento systém v spoločnosti zavedený, môžete požiadať akreditovaný certifikačný orgán o posúdenie jeho súladu s požiadavkami potravinárskej legislatívy. Cieľom je analyzovať, či Vaša firma zabezpečuje dostatočnú starostlivosť pri výrobe zdravotne neškodných potravín.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat