Zateplovací systémy Mapei Mapetherm

Firma Mapei je jeden z předních výrobců stavební chemie na celém světě. Její označení je všude synonymem kvality, spolehlivosti a důvěry. Stavební materiál značky Mapei splňuje požadavky i těm nejambiciónějším profesionálům. Mezi výrobci zateplovacích systémů je rovněž vnímána jako přední hráč na trhu. Díky tomu, že Mapei nabízí především kvalitní stavebniny se na zateplovací systémy Mapetherm můžete plně spolehnout. Nejen, že výrobky mají všechny potřebné certifikáty, ať už národní nebo evropské, ale navíc mají výbornou spracovatelnost a dlouhou užitnou hodnotu.

Zateplovací systém Mapetherm s označením P využívá jako tepelnou izolaci pro zateplení polystyren. Mapetherm M je postavený na izolantu z minerálních vláken. Oba systémy spojuje použití velmi kvalitních lepících a stěrkových hmot. Především lepidlo Mapetherm AR2 se řadí mezi velmi kvalitní stavební materiál vhodný pro zateplení fasády. Cenově dostupnější stěrka Mapeklej Extra má vynikající poměr cena výkon. Mapeklej Extra se právem řadí mezi nejpoužívanější stavebniny v zateplovacích systémech. Oba tyto materiály spojuje především jejich vysoká paropropustnost. V případě zateplení fasádní vatou jsou tak jasnou jedničkou co se týká ceny a kvality. Povrchová úprava systémů Mapetherm je pastovité konzistence na bázi silikonu nebo akrylátu. V dnešní době, kdy zákazník klade důraz na stavebniny s vyšší užitnou hodnotou je nejpoužívanější omítkovinou Mapei SilanColor. Ten se řadí mezi stavební materiál vysoké kvality. Při aplikaci se vyznačuje delší dobou otevřenosti a výbornou zpracovatelností.

Zateplovací systémy Mapetherm se po právu stávají v současnosti velice oblíbené nejen mezi firmami, ale dostávají se čím dál více do podvědomí koncovým zákazníkům.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat