Založení s.r.o.

 

Pod pojmem společnost si každý představí prestižní firmu, které pod svým jménem podniká a vykřikuje své kvality do světa. Ne každý ovšem společnost má. Absolutním základem by měla být společnost s ručením omezeným. Mít společnost přináší celou řadu výhod, jednou z nich je právě i dobré jméno. Je statisticky dokázáno, že kdyby si měli odběratelé vybrat mezi fyzickou osobou a společností, tak se skoro vždy rozhodnou pro společnost. Jde tedy také o prestiž, pokud máte s.r.o. Působíte prestižně, pokud dokonce a.s., tak jste na vrcholu popularity. Pokud s.r.o. Nemáte, tak asi nyní přemýšlíte jak to jen udělat, aby jste ho získali.

Asi tou nejhorší možnou variantou pro získání společnosti, je založení svépomocí. Proč je to tak strašné? Čeká vás několik týdnů nebo i měsíců lítání po úřadech shánění notářů, kolotoč starostí a mnoho dalších problémů, ze kterých přechází zrak v sloup a vy si přejete aby se tak nikdy nestalo.

Pokud byl tohle důvod, proč ještě s.r.o. Nemáte, tak se nemusíte obávat.. Máme pro vás úplně snadnou cestu k získání společnosti. Co kdybychom vám sdělili, že pro založení s.r.o. nemusíte hnout ani prstem? Krásná představa že? A dokonce také reálná. Pokud chcete s.r.o., tak už si dávno nemusíte vše zařizovat sami. Existují specializované společnosti, které se zakládáním jiných společností živí, stejně tak jako ta naše. Naší činností je vytváření s.r.o.. Pokud nechcete prožít měsíce plné hrůzy, tak se stačí obrátit na nás a my za vás s.r.o. založíme. Pochopitelně, že to není zadarmo, ale je to levnější než by jste kdy řekli, něco málo přes deset tisíc a vy budete mít vlastní společnost, vlastní velké jméno, pod kterým můžete šířit do světa úspěch. Navštivte nás a dozvíte se, jak jednoduché pro vás založení s.r.o. bude. Spolehněte se na jedničku na trhu, která vše vyřeší za vás.

Comments are closed