Začněte se stravovat zdravěji

Díky zdravému stravování se budete cítit fit a plní energie. Konzumací kvalitních potravin do těla dostanete všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, a to bez zbytečných škodlivin, jako jsou chemická barviva nebo konzervanty. Bio, racionální i bezlepkové potraviny zakoupíte v internetovém obchodě Zdravá výživa Hronov.

Kromě nich vám jsou zde k dispozici také různé doplňky stravy a kvalitní přírodní kosmetika. Na každý den si sestavte jídelníček a jídlo si rozložte na 5 až 6 porcí. Konzumujte komplexní sacharidy v podobě obilovin a luštěnin, tuky ve formě ořechů a rostlinných olejů. Nezapomínejte ani na rostlinné a živočišné bílkoviny, které najdete v sóje, mase, vajíčkách nebo mléčných výrobcích.

Z doplňků stravy bychom vám chtěli doporučit mladý zelený ječmen, chlorellu nebo aloe vera. Všechny tyto tři výživové doplňky podporují detoxikaci organismu, která je na podzim aktuální. V kombinaci se stravou bohatou na ovoce a zeleninu očistíte svá střeva, játra nebo ledviny od negativních vlivů.

Comments are closed