Výroba samolepek

Velkoformátový a digitální tisk

valuejet1614x1smallVelkoformátový ecosolventní tisk je technologie pro využití převážně v exteriérech s barvostálostí bez laminace až 3 roky ve svislé poloze. Laminací je možno životnost prodloužit až na 7 let. Fotorealistická kvalita 1440 dpi. Ideální pro tisk PVC samolepek, bannerů (plachet), vlajek, fólií do citylightů a billboardů. Dále je možné tisknout nejrůznější druhy podlahové reklamy, a mnoho dalších exteriérových aplikací.

Velkoplošný tisk

iPF8000smallVelkoformátový waterbased pigmentový tisk se nejlépe hodí pro umělecký, grafický a fotografický produkční tisk na fotopapíry, nebo speciální papíry do gramáže 350g/m2. Další možností je tisk plakátů určených do interiéru, nebo tisk stavebních plánů, technických výkresů a všech dalších použití kde je kladen vysoký důraz na rozlišení jemných kontur a čar.

Digitální tisk je prováděn laserovou technologií Canon do formátu A3. Dále nabízíme barevné a černobílé kopírování, a malonákladový tisk na papíry do gramáže 250 g/m2.

Řezaná reklama, signmaking

summa120d copysmallVyráběná na špičkových řezacích plotrech Summa S-Class. Na výběr z více jak 200 druhů plotrových fólií, barev a povrchových úprav. Mezi služby patří vysoce přesné vyřezávání tvarů tištěných samolepek, nebo vyřezávání písma a libovolných motivů (loga, vektorová grafika atd.) pro účely polepu automobilů, výloh a jiných ploch.

Grafické studio

Zakázky zpracujeme ve svěžím, neotřelém stylu. Studio je vybaveno profesionální technikou Apple, pracující se standardními grafickými programy. Na zakázku zpracujeme i nestandartní požadavky v oblasti grafického designu (např. plastické loga, nápisy, řezaná grafika atd.). Tvorba loga, návrhy internetových stránek, jakékoliv typy obalů a přebalů, billboard, citylight, korporátní firemní identita (obálky, hlavičkové papíry, vizitky), návrhy samolepek, design DVD a CD disků a další.

Laminace a kašírování

Laminace slouží obecně k prodloužení životnosti exteriérových a interiérových tisků, nebo k ochraně proti poškození u podlahové reklamy, na automobilech atd. Laminace probíhá za tepla, nebo za studena na profesionálním laminátoru Kala Mistral, který umožňuje laminoovat a kašírovat i deskové materiály do tloušťky 5 cm.

Tabule, cedule, směrovky, orientace, navigace

Návrhy a výroba všech druhů polepů automobilů, výloh, reklamních a orientačních tabulí. Vyřezávaná reklama, plastické písmo.

Webdesign – internetová reklama a animovaná reklama

Pro úspěch na poli internetové reklamy je třeba originální přístup ke grafickému designu internetové prezentace sledující soudobé trendy v multimediální tvorbě, šitý na míru každé jednotlivé zakázce. To je pro nás zavazujícím mottem při tvorbě projektu.Webové stránky zpracujeme ve formátech HTML, PHP, Flash (komponenty, nebo kompletní Flash dynamická prezentace). Dále nabízíme tvorbu reklamních bannerů, animovaných i statických, v libovolných rozměrech, animované PF a pozvánky.

Video

Kvalitní videospot je důležitým prvkem jak přitáhnout pozornost na nabízené produkty či služby. Video zpracujeme v kvalitě HD, na digitálních kamerách Sony a profesionálních střížnách Apple, zh

Comments are closed

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde