Vybavujete sklad, kancelář, firemní prostory? Poptejte u nás plastové boxy a přepravky.


Produkty a služby z oblasti skladovací a manipulační techniky a logistiky. To je LOGiMAN s.r.o.. Kromě mnoha dalších produktů, nabízíme širokou škálu plastových boxů a přepravek, s víkem i bez víka, úložných i přepravních.


Vybavujete sklad, kancelář, firemní prostory? Potřebujete bezpečně přepravit nebo uskladnit zboží či inventář firmy? Neváhejte nás kontaktovat. Specializujeme se na plastové boxy pro průmysl i do firem a kanceláří.


Kvalitní plastové boxy a přepravky – součástí naší nabídky jsou plastové boxy s víkem i bez víka – a přepravky nejrůznějších rozměrů a typů ochrání vaše produkty při přepravě nebo při dlouhodobém uskladnění. Nabízíme plastové přepravky a boxy pro různé účely použití. Najdete u nás jak pevné tak skládací boxy a přepravky.


V případě Vašeho zájmu jsme schopni vyrobit na zakázku, na míru Vašim potřebám, boxy z kartonplastu, včetně individuálního dělení, separátorů. Nabízíme možnost vyztužení hliníkem, textílií či jinou úpravu dle Vašich požadavků. Cenovou nabídku zpracováváme vždy individuálně, na základě konkrétních požadavků zákazníka.


Součástí našeho sortimentu jsou i ESD antistatické boxy a přepravky, přepravní boxy a trvale antistatické materiály. Disponujeme zkosenými ukládacími boxy, regálovými boxy s dělením, úložnými plastovými boxy a bednami, boxy na nářadí a drobný materiál i velkoobjemovými paletovými boxy.


Díky tomu, že máme k dispozici modely od různých výrobců, jsme schopni flexibilně se přizpůsobit i velmi specifickým požadavkům zákazníka. Také naše ceny jsou velmi příznivé. V případě objednávek většího množství zboží jsme navíc schopni nabídnout určité typy za velmi konkurenční ceny. Pokud v naší nabídce nenajdete produkt, který odpovídá Vašim představám, a půjde-li o zajímavé množství, jsme schopni oslovit různé výrobce v rámci EU a požadované zboží pro Vás zajistíme.


Kromě plastových boxů je součástí našeho sortimentu komplexní vybavení skladů, dílen a kanceláří. I v této oblasti Vám rádi poradíme. V případě, že máte zájem o podrobnější informace o naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat, a to buď telefonicky (603 230 059) nebo e-mailem (mandik@logiman.cz).


Comments are closed

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich