Vlasy ako nikdy predtým!

Aj vy uvažujete ako vykúzliť z krátkych a lámavých vlasov luxusný účes? Ani kvalitná vlasová kozmetika vám očakávaný výsledok nezaručí. Riešením vášho problému však môžu byť clip in vlasy.

Ak nie ste spokojná s dĺžkou a hustotou účesu, pomôžu vám jedinečné vlasové príčesky, tzv. clip in vlasy. Clip in vlasy sú semipermanentnou metódou predĺženia, ktorá je narozdiel od trvalých metód šetrná k prirodzeným vlasom. Vďaka rýchlemu nasadeniu a opätovnému zloženiu sa clip in vlasy stali jednou z najobľúbenejších možností predĺženia a zahustenia vlasov.

Ako to funguje? Sada clip in vlasov sa skladá s niekoľkých vlasových závojov, ktoré sa upevňujú pomocou malých clipov. Spoje sa následne prekryjú prirodzenými vlasmi. Vďaka širokému výberu rôznych dĺžok a hmotností si aj vy určite vyberiete také vlasy, ktoré vám budú plne vyhovovať. Farebná škála ponúkaných odtieňov je dostatočne široká na to, aby farby dokonale sedeli.

Krásne a dlhé vlasy už viac nemusia byť len nesplnený sen. Pomocou clip in vlasov sa aj z vás môže v priebehu pár minút stať očarujúca dlhovláska. Neváhajte a vyskúšajte clip in vlasy aj vy!

Comments are closed