Virtuálne sídlo a adresa pre firmy v Bratislave

Ak začínajúci podnikateľ hľadá nové priestory pre svoju firmu v Bratislave, často sa mu môže stať, že sa zasekne pri hľadaní tých najvhodnejších priestorov. Keďže sídlo firmy je pre každú spoločnosť povinné zo zákona, hoci napríklad nevyhnutne nepotrebuje zvláštne kancelárske priestory či iné priestory pre firmu, firmy utrácajú nemalé náklady za mesačný prenájom kancelárií po celej Bratislave.

Zriadenie registračného virtuálneho sídla

Ich ceny však vôbec nie sú najnižšie, keďže záujem spoločností je dlhodobo veľký. Ani v najbližšom období sa nedá očakávať, že by ceny prenájmu kancelárskych priestorov v Bratislave klesli. Preto na Slovensku začali už dávnejšie vznikať spoločnosti, ktoré priestory na zaujímavej adrese vlastnia a ponúkajú ich ostatným spoločnostiam ako ich virtuálne registračné sídlo.

Takto môže na jednej adrese mať svoje sídlo viacero rôznych spoločností bez toho, aby dané priestory využívali. Služby spoločnosti však často umožňujú konať v daných priestoroch potrebné zasadnutia, či prezentácie, prípadne majú na to určené iné priestory. Keďže dané priestory firma nevyužíva, ale len na danej adrese uvádza svoje sídlo, poplatok je v porovnaní s prenájom priestorov na danej adrese oveľa nižší.

Virtuálna poštová adresa v Bratislave

Virtuálne sídlo v centre Bratislavy okrem iných výhod znamená pre spoločnosť aj imidžovú adresu, ktorá pri kontakte so zákazníkmi, či obchodnými partnermi môže taktiež zohrať istú rolu. Hlavnou výhodou však stále zostáva cena a taktiež vyšší komfort, keďže daná služba je zriaďovaná aj spolu s virtuálnou adresou.

Služba virtuálna adresa znamená nainštalovanie poštovej schránky pre príjem pošty na danej adrese v Bratislave. S touto službou sú spojené aj isté benefity, ktoré závisia od želania klienta. Spoločnosť sa vie postarať o notifikáciu o prijatej pošte, jej preposielanie, či archiváciu.

Spoločnosť Global Office s.r.o. , ktorá ponúka virtuálne sídlo a virtuálnu adresu na Obchodnej ulici v Bratislave okrem toho ponúka riešenia pre firmy ako je napríklad zakladanie virtuálnych spoločností, firiem na kľúč, či predaju ready-made s.r.o. spoločností a iné. Viac o ponuke a cenách za jednotlivé služby nájdete na www.globaloffice.sk.

Comments are closed