Velkoobchod a maloobchod sortimentu pro florbal a hokej

Na internetových stránkách společnosti Bílá realita s.r.o. naleznete sportovní potřeby pro hokej a florbal. Nejžádanější je florbalové vybavení, proto se zaměříme blíže na sportovní potřeby pro florbal. I když je florbal mladým sportem, počet hráčů se velice rozrůstá a florbal se stává vyhledávaným a masovým sportem.
Základem pro hraní florbalu jsou florbalové hole. Na našich stránkách si tu svou vybere jak úplný začátečník, tak i zkušený hráč. Zkušenější hráči jistě uvítají i naši nabídku vyměnitelných čepelí kde naleznete čepele tvrdé i měkčí. Samozřejmostí je i doplňkový sortiment jako florbalové míčky, omotávky, brýle, dresy atd. Důležitou součástí jsou i vaky na hole. Florbalový vak je elegantní, ale praktickou pomůckou každého florbalisty. U nás naleznete vaky na jednu hůl až po vaky na více, až dvacet, holí.
Důležitou součástí našeho obchodu je vybavení pro brankáře. Brankářské vybavení je jako u jiných sportů specifické. Základem jsou kvalitní florbalové brankářské masky, brankářské kalhoty a brankářské vesty. Ještě brankářské rukavice a vše potřebné již máte. Na našich stránkách naleznete i branky pro florbal.
Veškerý sortiment je nabízen jak koncovým zákazníkům za maloobchodní ceny, tak i dalším obchodníkům za ceny velkoobchodní.

Comments are closed

Additional Articles From "Hokej"

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich