Swarovski: čo stojí za touto značkou?

Ak zastavíte náhodného okoloidúceho na ulici a spomeniete slovo „Swarovski“, tak máte veľkú šancu, že vyvoláte pocit luxusu. Presne takto pôsobí značka Swarovski na ľudí. Je to pochopiteľné. Swarovski je značka šperkov, ktoré sa už tradične spájajú s luxusom. Odkiaľ však toto meno pochádza a čo stojí za touto svetoznámou značkou?

Príbeh značky Swarovski patrí medzi tie zaujímavejšie vo svete biznisu. Hádate správne, ak si myslíte, že názov tejto značky reprezentuje jeho zakladateľa. Swarovski však nie vždy bol Swarovski. Swarovski nám je viac blízky, ako by sme čakali. Hoci z tohto mena je zjavné, že išlo o niekoho so slovanskými koreňmi.

Daniel Swarovski sa narodil na konci 19. storočia na území dnešnej Českej republike. Pôvodne sa však volal Daniel Schwartz. Vyrastal v rodine sklenárov, kde sa naučil remeslu brúsenia. Neskôr sa presťahoval do Rakúska, kde založil dnes svetoznámu firmu.

Swarovski šperky online

Nikdy nebolo také jednoduché si kúpiť kvalitné šperky, ako tomu je dnes. Swarovski šperky sú na dosah takmer pre každého. Dopriať si dnes luxus swarovski kryštálov dnes nie je veľký problém. Stačí sadnúť za počítač a začať.

Onlne klenotníctva ponúkajú ľuďom jednu základnú výhodu, vďaka ktorej majú množstvo priaznivcov. Internetové klenotníctva ponúkajú pohodlie. Bez toho, aby ste kdekoľvek chodili, môžete si vybrať z tisícov rôznych šperkov.

Online klenotníctvo Swarovski online ponúka viac ako 8600 rôznych druhov šperkov.  To je naozaj obrovské množstvo ozdôb. Strieborné šperky, zlaté šperky a šperky s drahými kameňmi a tak ďalej. V ponuke sú šperky svetových značiek ako Just Cavalli, AVRO Diamonds, Police, Miss Sixty, Oliver Weber, a tak ďalej.

Rýchlosť dodania, nízke poštovné

Pri nakupovaní na Swarovski-online.sk sa nemusíte obávať, že budete na svoj vytúžený šperk čakať príliš dlho. Tovar je dodávaný v priebehu jedného až dvoch dní. Poštovné je iba 2,40 €.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat