Svatba a svatební zábava

Karikaturista nakreslí svatební hosty během svatební hostiny a svatební zábavy. Každý si může odnést svou karikaturu a veselý zážitek. Toto zábavné kreslení může být i originálním svatebním darem, který doplní zábavu a přinese trochu smíchu. Neváhejte a využijte našich služeb, můžete poslat i jen poptávku po více informacích, rádi odpovíme. Všichni jsme profesionálové už dvě desetiletí, mluvíme česky, anglicky, rusky a někteří i více jazyky, takže ani svatba cizinců není překážkou.

Svatební obřad je vážná záležitost, ale nikoliv svatební zábava. Svatba se musí oslavit vesele a velkoryse, aby tím předznamenala průběh společného života, kde humor je nezbytný předpoklad úspěchu. Humor je to, co na svatbu karikaturista přináší, neboť je nejen dobrý kreslíř, ale i bavič. Každopádně přispěje k radosti, smíchu a dobré pohodě svatebního veselí. Svatební karikatury na živo přímo na svatbě jsou zárukou likvidace nudy, která při špatné konstelaci a souvislostech (např. špatná hudba a jídlo) může svatbu odrovnat. O karikatury na živo je vždy nepřetržitý zájem během celé doby práce karikaturisty a smích provází jeho tvorbu. Hosté si pak odnášejí svou karikaturu, jako upomínku na svatbu a vždy, když se na ni podívají, vzpomenou si na Vás. Myslím, že čím více lidí na Vás v dobrém myslí, nebo si vzpomene, tím šťastnější den máte.

Jako svatební dar můžete využít i karikaturu na zakázku z fotky. Jde o snadný proces objednávky karikatury budoucích novomanželů, kde prostřednictvím interaktivní objednávky nebo prostě e-mailu pošlete kvalitní fotky páru, popíšete svou představu o ději, případně přidáte jejich hobby – nejlépe společné, pak dodací adresu a karikatura k Vám dorazí poštou na dobírku. Reference na mých stránkách Vám mohou napovědět o spokojenosti a reakcích příjemců.

Můžete nám také napsat jen dotaz nebo se podívat do galerie. Na všechny dotazy odpovíme a jsme k službám.

Comments are closed

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde