Stavíme chytře s materiály MAPEI

MAPEI, značka lepících a chemických materiálů pro stavebnictví a současně název renomované společnosti působící po celém světě, přináší do stavebnictví tolik potřebnou kvalitu a chytrost.

Společnost MAPEI byla založena v italském Miláně 12. února roku 1937. Malý rodinný podnik obchodníka Rodolfa Squinziho, který měl ve svých počátcích pouhé tři pracovníky, se soustředil na výrobu nátěrových hmot a produktů pro opravu zdiva. Pod taktovkou Rodolfa Squinziho rozšířila firma svůj sortiment o lepící tmely pro pokládání podlah a podlahových krytin a časem i o první lepidla na linoleum, keramické dlaždice, PVC, kámen a dřevo. V roce 1970 začala MAPEI expandovat do Evropy, v roce 1978 do Kanady, kde se také usídlil první „mimoitalský“ výrobní závod společnosti, a v roce 1983 do USA.

Dnes je MAPEI předním výrobcem lepících tmelů a chemických produktů pro stavebnictví, který působí na pěti kontinentech ve 26 zemích světa, kde má 63 poboček a 57 výrobních závodů.

Kde se MAPEI uplatní?

Že jste se s MAPEI ještě nesetkali? A jste si jisti? S produkty MAPEI se totiž můžete setkat, aniž byste to vůbec tušili, na každém kroku. Jsou nezbytnou součástí mnoha stavebních disciplín, uplatňují se při stavbě nových budov, mostů, silnic i železnic a při rekonstrukci nejrůznějších exteriérů i interiérů včetně historických budov či vodohospodářských děl. S úspěchem se používají při pokládkách dlažeb (ať již z keramiky, přírodního či umělého kamene), podlah a obkladů. Skvěle poslouží také jak sanace betonů nebo zdí, průmyslová podlaha či zateplovací systém.

Výrobky značky MAPEI můžete zakoupit samozřejmě i v České Republice. Prodává je společnost MARCONS Internacional, s.r.o., nabídku naleznete na webu http://www.chytrematerialy.cz.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat