Kvalitní termoprádlo vhodné i na lyžování

Rozhodnete-li se zajet si zalyžovat, neměli byste zapomenout na kvalitní oblečení. Poslední dobou se stalo velice oblíbené tzv. termoprádlo, které je vzdušné, ale zároveň zahřeje celé tělo. K dostání jsou nátělníky, kalhoty, trička, bundy ale dokonce i spodní prádlo nebo ponožky.

Nejvíce používané jsou pak zejména ponožky a nátělníky. Tyto ponožky dokážou totiž velice dobře vsáknout veškerý pot a dopřejí noze pocit suchosti a tepla. Termoprádlo je nabízeno od několika výrobců. Craf a Moira patří mezi ty, co jsou nejvíce prodávány.

Je úplně jedno, jestli jste muž nebo žena. Toto prádlo je totiž dodáváno v obou variantách. Tak například pánské termoprádlo je k dostání od značek jako je Craf, Moira, Senzor, Frigo a Spyder. Oblečení je zhotoveno z proti alergenních elastických materiálů.

Trička, mikiny, bundy a spousta jiného oblečení, které najdete v sekci pánské termoprádlo se výborně hodí i pro nejrůznější sportovní aktivity. I dámské termoprádlo je možné sehnat ve všech těchto variantách.

Ženy nejraději využívají podprsenky, které jsou také vyráběny z elastických materiálů. Tyto podprsenky jsou řazeny v sekci dámské termoprádlo. A ženy je rádi využívají nejen ke sportu, ale i ke každodennímu nošení.

Comments are closed

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich