Spodní prádlo, aktuální nabídka podzim/zima 2011

Představujeme aktuální nabídku spodního prádla a nočního programu pro Vás. Široký výběr od desítek zavedených dodavatelů včetně nových kolekcí pro podzim/zimu 2011. Nabízíme především dámské spodní prádlo v nepřeberné škále tvarů a velikostí. Naleznete u nás velikosti klasické i větší nadměrné velikosti.
Dámské spodní prádlo od předních výrobců zahrnuje veškerý sortiment. Na výběr je spousta krásného a praktického spodního prádla. Podprsenky, kalhotky, tanga, boxerky, korzety a košilky a to včetně XXL velikostí. Dále bezešvé spodní prádlo a sportovní spodní prádlo vše od známých výrobců Eldar, Axami, Livia Corsetti a dalších. Jednoduchý výběr podle velikostí, barev, nebo výrobce.
Podrobněji se nyní podíváme na podprsenky. Podprsenky jsou luxusní, s kosticemi i bez kostic, sportovní i komfortní, barevné a pestré i jednoduché. Podprsenky push-up které skvěle drží tvar patří k nejoblíbenějším. Gelové podprsenky pro zvětšení objemu vhodné pod každé oblečení. Podprsenky klasické běžné i luxusní s nastavitelné i nenastavitelné. Mateřské podprsenky neboli kojící podprsenky různých velikostí tvarů i značek. Ke zvětšení prsů slouží samodržící podprsenky. Sportovní podprsenky pro všechny druhy sportů držící pevný tvar. Vybere si skutečně každá žena.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat