Špičkové značkové náradie na jednom mieste

Máte radi skutočnú kvalitu? Uprednostňujete spoľahlivosť a trvácnosť pred krátkodobým pocitom ušetrenia niekoľkých eur?

Značkové náradie má množstvo nespochybniteľných výhod voči tomu bežnému neznačkovému. Čínske firmy sotva dokážu vyprodukovať niečo, čo dokáže konkurovať zabehnutým európskym, japonských či americkým značkám. Lacná čínska výroba konkuruje takmer výlučne cenou. Niektorí ľudia uprednostňujú práve nízke ceny. My medzi nich nepatríme. A máme na to dôvod.

V internetovom obchode Náradíčko.sk predávame iba to, čo sami používame. To je naša filozofia. Predávame iba to, čomu dôverujeme.

V našej ponuke nájdete iba špičkové značky ako Bosch, Husqvarna či Makita. Pozrime sa trochu bližšie na tieto značky.

Bosch je nemecká spoločnosť, ktorá vznikla už v roku 1886. Jej sídlo nájdete v meste Stuttgart. Bosch zamestnáva po celom svete takmer 303 tisíc ľudí.  Husqvarna je najväčší svetový producent vonkajšieho náradia ako motorové píly, zastrihávače, plotostrihy, kosačky trávy či záhradné traktory. Spoločnosť bola založená v roku 1689 vo Švédsku. Firma Makita bola založená už v roku 1915. Makita má hneď niekoľko fabrík po celom svete a patrí k najväčším výrobcom elektrického náradia na svete.

Čo vám ponúka internetový obchod s náradím Náradíčko.sk

Hľadáte akumulátorové vŕtacie skrutkovače? Alebo potrebujete skôr reťazové píly? Na Náradíčko.sk nájdete všetko. A to v tej najlepšej kvalite. O našu pozornosť sa nemusíte báť ani po samotnom predaji. Radi sa postaráme o záručný a aj pozáručný servis v oficiálnych servisných centrách na Slovensku. Všetok ponúkaný tovar pochádza od oficiálnych slovenských distribútorov.

Kompletnú ponuku značkového náradia nájdete na Náradíčko.sk.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat