Seznamte se s výukovým systémem ONLINE jazyky 2

V druhém článku představující naše internetové stránky se dostáváme k výběru kurzu. Kurzy angličtina online pro samouky jsou jak pro úplné začátečníky, tak i pro věčné začátečníky. Pokročilejší úrovně Vás dovedou až ke složení mezinárodní zkoušky Cambridge FCE. Dále si můžete vybírat až z 20-ti profesně zaměřených kurzů angličtiny.
Ve výběru správného kurzu pro Vaši úroveň Vám poslouží vstupní test. Vstupní test je zdarma a pomůže Vám zorientovat se v našich kurzech a nalézt odpovídající kurz. Chcete si jen vyzkoušet jak na tom je Vaše angličtina? Nic Vám nebrání vyzkoušet si vstupní test zcela nezávazně i když žádný kurz absolvovat nechcete. Není k tomu potřeba žádná registrace.
Je zde ještě jeden bonus který Vám připravila naše jazyková škola. Jednotlivé kurzy v různých úrovních si můžete zdarma vyzkoušet. V praxi si vyzkoušíte jak vypadají naše interaktivní kurzy, můžete si poslechnou rodilé mluvčí, vyzkoušet si konverzační ukázky i český výklad gramatiky.
Zárukou kvality a prověřenosti našich kurzů je i skutečnost, že jsme jako jediná jazyková škola držitelem všech 3 renomovaných ISO certifikací. ISO 9001 – management jakosti, ISO 14001 – ochrana životního prostředí a ISO 27001 – bezpečnost dat a informací.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat