Sexshop s erotickými pomôckami – Lussy.sk

To čo bolo kedysi tak povedia tabu, je dnes takmer úplnou samozrejmosťou. Patria sem aj sexshopy, ktoré si čoraz viac získavajú popularitu u mladšej, ale aj staršej generácie. Veľkoobchod s týmto zameraním lussy.skVám ponúka široký sortiment erotických pomôcok, aby ste si mohli ešte viac spríjemniť svoje intímne chvíle s Vašou polovičkou.

 

Z produktov, ktoré by Vás mohli v našom obchode zaujať sú napríklad vibrátory (vibračné i nevibračné), lubrikačné gély, či masážne oleje. Pre náročnejších zákazníkov sme si pripravili rôzne erotické balíčky. V sexshope lussy.sk pre Vás pravidelne aktualizujeme sortiment tovaru, ktorý je vo väčšine prípadov skladom. Potešia Vás aj rôzne novinky zo sveta erotických pomôcok.

Ponúkame Vám aj časté zľavy na takmer všetky produkty v e-shope. Vyberte si z nášho širokého sortimentu za tie najlepšie ceny na trhu.

Tovar zasielame cez kuriéra alebo slovenskú poštu, aj na dobierku. Pri objednávke nad 100 euro máte poštovné a balné zdarma + stávate sa členom Lussy, kde obdržíte zadarmo katalóg s viac než 4000 produktmi, 10% zľavou na ďalší nákup+darček.  Tovar je možné vrátiť v lehote 7 pracovných dní, bližšie informácie v sekcii poštovné.

 

Všetky balíky zabaľujeme do nepriehľadných balení, ktoré Vám zaručia absolútnu diskrétnosť Vašej objednávky.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat