Samolepky na zeď jsou skvělým řešením pro nevýrazné stěny

Zařizujete-li si nový byt či domeček, jistě se snažíte doladit každý detail. Je mnoho způsobů, jak si své bydlení zútulnit a díky širokému sortimentu s dekoracemi je opravdu z čeho si vybírat. Vše záleží na Vašem osobním vkusu. Byt lze zařídit velmi jednoduše a moderně, nebo naopak vkusně zkombinovat větší počet dekorací. Mladí lidé si často chtějí byt vyšperkovat netradičně a dodat interiéru nádech extravagance či exotiky. Velmi oblíbenou dekorací, která se již několik let drží v kurzu jsou samolepky na zeď.

Samolepky na zeď na první pohled vypadají jako součást výmalby, takže skvěle splynou s nátěrem a rozhodně nevypadají, že by byly nalepené. Většinou se jedná o vinylové fólie, které lze velmi snadno připevnit na jakýkoliv hladký povrch. Problém může nastat, když se budete snažit nalepit samolepící dekorace na starou zeď, na které je nanesen větší počet vrstev nátěru. Samolepky nemusí na takovém podkladu stoprocentně držet a proto je dobré vyzkoušet si menší nálepku na místě, které není příliš na očích. To jsou však výjimky, v 99% případů problémy s nalepením mít nebudete.

Samolepky na zeď jsou dostupné v v mnoha variantách a to především v nabídce internetových obchodů, kde je rovněž lze nakoupit levněji, než v klasických kamenných obchodech. Můžete si vybrat z mnoha vzorů a barev, které budou ladit se zbytkem Vašeho interiéru. Mladší lidé preferují orientální symboly a extravagantnější vzory, starší generace upřednostní decentnější motivy. Tak jako tak si lze vybrat samolepky téměř ke všemu.

Další neméně oblíbenou dekorací jsou samolepící tapety, které jsou rovněž jednoduše aplikovatelné a vypadají skvěle. Hodí se na dominantní stěnu v pokoji a opět si lze vybrat z mnoha motivů a barev. Tapety na zeď jsou opravdu trendy a pokud chcete na své přátele udělat dojem, určitě si je pořiďte.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat