Růst svalové hmoty

Proteiny na růst svalů – Internetový obchod s výživou a nutričními doplňky pro všechny sportovce a vyznavače zdravého životního stylu. Vše pro kulturistiku, box, bojové sporty, cyklistiku, H.E.A.T., atletiku, plavání a další sporty.

 

Kreatin

Kreatin monohydrát je nejúčinnější legální doplněk výživy současnosti pro nabírání svalové hmoty a nárůst síly. Hitem je zejména v silových sportech, jako je kulturistika. Tato látka nemá konkurenci ve svém vlivu na svalovou regeneraci a odstranění únavy. Jeho účinnost potvrzují stovky vědeckých studií.

Kreatin pomáhá vytvářet vyšší zásoby ATP ve svalu a tím zajišťuje více energie pro vyšší výkon. Přímo podporuje syntézu svalových bílkovin a zvětšení objemu svalových buněk a nárůst svalové hmoty. Je přirozenou látkou, která se nachází v lidském těle, není návykový a toxický ani při větších dávkách. Přebytečný kreatin, který tělo nespotřebuje, je vylučován močí.

Při suplementaci kreatinem je svalstvo celého těla tvrdší a plnější, při tréninku je možné docílit více opakování. Také značně vzrůstá efekt napumpování svalů při cvičení.

  • pomáhá vytvářet větší zásoby ATP ve svalu a tím zajišťuje více energie pro vyšší výkon
  • přímo podporuje syntézu svalových bílkovin a zvětšení objemu svalových buněk a nárůst svalové hmoty
  • kreatin se široce užívá i v lékařství – pomáhá kardiakům, osobám s akutními dechovými potížemi i lidem v energetické krizi

 

Spalovač tuků

L-Carnitin hraje v těle důležitou roli při energetických procesech a metabolismu tuků. Ve spojení s vyváženou stravou a pravidelným pohybovým cvičením může mít L Carnitin pozitivní dopad na metabolismus tuků.

Použití L-Carnitinu pomáhá transportovat tuk z krevního řečiště do svalových buněk, což je zásadní pro optimální spalování tuků. L-

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat