Řešení problematické studniční vody

Pro všechny, kteří mají problémy se studniční vodou máme řešení. Studna kopaná má problémy s tvrdostí vody, dusičnany a bakteriemi. Studna vrtaná je spíše železitá s vyšším obsahem mangnazu a železa, může i mírně zapáchat. Každá studna může obsahovat jakékoliv nadlimitní prvky.

Specializovaná firma MilvitWater, s.r.o. je pro vás řešením k úpravě vody. Stačí poslat vodu nebo rozbor vody a podle prvků obsažených ve vodě vám navrhnou ten nevhodnější filtr na úpravu vody dle vašich potřeb. Filtrační technologie pro úpravy vody fungují na principu několika stupňové filtrace. Části úpraven vody, které přicházejí do styku s pitnou vodou jsou v zemích EU certifikovány. Pro provoz v ČR je provedena samostatná certifikace pro použití na pitné účely v plném rozsahu dle vyhlášky MZ č.409/2001 Sb..

Velký výběr úpraven vody, filtrace vody a veškeré další příslušenství pro úpravy vody naleznete na e-shopu UPRAVYVODY.CZ. Na stránkách společnosti MilvitWater, s.r.o. jsou uvedné podrobnosti k úpravě a filtraci vody. Ceny filtrů jsou i včetně filtrační náplně.

Comments are closed