Reklamní plachty

Přemýšlíte, jak efektivně prezentovat například vlastní firmu, určitý produkt nebo službu? Výborným řešením jsou reklamní plachty. Vaše jméno, logo, služby nebo výrobky tak rozhodně přitáhnou pozornost zákazníků. Více informací naleznou všichni zájemci na našem webu Reklamniplachta.cz Zabýváme se kompletní výrobou reklamních plachet, včetně potisku, montáže ok k přichycení a grafického návrhu.

Proč využít právě naše služby?

Výroba plachet, s níž má naše firma dlouhodobé zkušenosti, je pro zákazníky cenově velmi výhodná. Vždy spolehlivě zhotovíme reklamní plachty z kvalitního materiálu, který byl předem zvolen. V rámci každé zakázky také zajistíme grafický vzhled a přípravu pro tisk. Návrh designu reklamní plachty můžete nechat na nás, nebo nám zaslat vlastní grafický návrh. Objednaná plachta je po jejím dokončení z kontrolována a odeslána zákazníkovi smluvním dopravcem na zákazníkovu adresu. Vyrábíme plachty zakrývající celé budovy a instalujeme reklamu BIG rozměrů.

Nabízíme kvalitu a zkušenosti

Výroba plachet (reklamních bannerů) je naší aktivitou už řadu let, na zkušenosti, které vám nabízíme, se můžete stoprocentně spolehnout. Náš tým sází na kvalitu provedení, kvalitu materiálu, záruky a garantuje precizně odvedenou práci v předem dohodnutém termínu. Perfektně provedeme jak přidělání ok k uchycení reklamní plachty, tak veškeré další práce. U větších zakázek dodáváme plachty vlastní dopravou. Zajišťujeme montáže plachet.

Potisk plachet u nás zajišťují skuteční profesionálové, kteří využívají všech možností digitálního tisku i ostatních variant. Existuje možnost tisku například ze souborů photoshop, corel nebo pdf. Co se týká materiálů, lze využít kvalitního PVC, mash-up, roll-up apod.

Skvělá venkovní reklama (Reklamniplachta.cz)

Reklamní plachty dokáží skutečně zaujmout hned na první pohled. Navíc se dají aplikovat na mnoha různých místech, třeba i na obyčejném lešení, zábradlí nebo plotě. K velkým přednostem těchto plachet patří snadná přenositelnost i skladovatelnost. Nespornými výhodami jsou také dlouhá životnost a UV odolnost.

Reklamní bannery, které vyrábíme přímo na „míru“ každému ze zákazníků, jsou velice účinným způsobem marketingové komunikace s cílovými klienty. S malými, ale i obřími reklamními plachtami od našeho profesionálního týmu budete rozhodně vidět!
Reklamniplachta.cz – nízké ceny a vysoká kvalita!

Copyright © WEBOVAREKLAMA.cz

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat