Registrace do katalogů firem

Jedna z neopomenutelných součástí procesu SEO Vašich internetových stránek je registrace do katalogů. Díky tvorbě velkého množství zpětných odkazů a registraci internetových stránek do předních fulltextových vyhledávačů Seznam, Google, Bing, Jyxo, Morfeo a katalogů firem, vám nejen přináší další tolik potřebné návštěvníky vašich stránek, ale také zlepší pozici ve vyhledávačích.

Registrace do katalogů slouží k získání potřebných zpětných odkazů, které jsou nezbytné k optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

Disponujeme největší databází CZ katalogů firem (aktuálně 1.400 – seznam katalogů firem)! Ke každé dokončené registraci do katalogů vám zdarma zašleme na CD disku screenshoty (scany obrazovky při registraci) s kompletní dokumentací.

Registrací do katalogů získáte mnoho zpětných odkazů, což je velmi důležité pro SEO.

Potřebujete získat více zákazníků a budoucích obchodních partnerů? Objednejte si registraci do katalogů a rozšiřte povědomí o Vaší firmě či internetovém obchodě.

Pomůžeme Vám umístit vaše www stránky na lepší pozice ve vyhledávačích! Registrace do katalogů provádí proškolení pracovníci, kteří se postarají o prezentaci vaší firmy či e-shopu.

Odkazy pro www stránky vkládáme do více jak 1.400 CZ kvalitních katalogů firem. Naše katalogy jsou dlouhodobě testovány a stále obměňovány o nově vzniklé, tudíž vám zaručujeme (na rozdíl od konkurenčních firem na registrace do katalogů) vložení zpětného odkazu do odpovídajících katalogů, které mají dostatečný význam a dostatečné hodnoty pro vyhledávače. Odkazy vkládáme do nejlépe vyhovující rubriky dle Vašeho oboru podnikání.

SEO optimalizace pro vyhledávače ZDARMA k objednávce registrace do katalogů.

Přímá registrace do 100 katalogů firem. Již nemusíte čekat! Odkaz bude přidán do všech 100 katalogů firem během 24 hodin a vyhledávače načtou zpětný odkaz na Váš web během cca. 5 dnů a pozice Vašeho webu se bude ihned měnit k lepšímu! Do námi vybraných katalogů můžete vkládat i více stránek jednoho webu (hlavní stránku i podstránky). Pro více informací o této jedinečné službě přejdi na ceník.

Nabízíme registrace do největšího počtu katalogů na trhu!

Zaručujeme vložení odkazu na Vaši firemní prezentaci či e-shop do všech katalogů!

K registraci do katalogů používáme tyto informace: titulek, popis a internetovou adresu webu dále telefon, firemní e-mail, ičo, dič atd. Tyto informace jsou součástí zpětného odkazu, které uvidí návštěvníci internetu v katalozích.

Vaše prezentace internetových stránek je v katalogu firem umístěna v nejvýstižnější kategorii dle oboru, kterým se zabýváte. Tolik potřebný odkaz v katalogu přidá hodnoty Vašeho webu, podle kterých vyhledávač určuje pozici webu.

K Vaší 100% jistotě o provedení registrace do katalogů Vám ke kompletnímu reportu zdarma přidáme screenshoty (scan obrazovky) každého námi vyplněného katalogu, který Vám zašleme na CD nosiči poštou.

Comments are closed