Regenerace vlasů a zastavení vypadávání vlasů během pár týdnů

Vypadávání vlasů je dlouhodobý proces, který trápí ženy i muže. Náprava tohoto stavu může být rychlejší, než si možná myslíte. Stačí pár týdnů a můžete zastavit nadměrné vypadávání vlasů a vlasy zregenerovat. Jak toho můžete dosáhnout? Našim zákazníkům se osvědčila kombinace laserového hřebenu Folilaser a doplňku stravy Foliactive.
Laserový hřeben Folilaser je jedinečný spojením vibrací s vylepšenou technologií laseru. Je to první laserový hřeben druhé generace! Vibrace stimulují krevní oběh ve vlasové pokožce a vylepšená laserová technologie pronikne až ke kořínkům vlasů a stimule tak růst vlasů. K tomu přidejte snadnou údržbu a čistění hřebenu a máte jedinečný výrobek, kterým hřeben Folilaser skutečně je.
Laserový hřeben je pokročilým technologickým výrobkem, naproti tomu doplňky stravy Foliactive obsahují pouze přírodní ingredience. Unikátní je kombinace tablet a spreje zaručující ochranu jak již narostlým vlasům, tak vyživující i rostoucí vlasy. Navíc všechny látky obsažené v produktu Foliactive jsou stoprocentně přírodního charakteru a nehrozí žádné vedlejší účinky. Kombinací laserové technologie hřebenu Folilaser a čistě přírodního doplňku stravy Foliactive dosáhnete toho, že padání vlasů bude již jen minulostí.

Comments are closed

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde