Projekty domů

Stavební projekty na klíč, které tvoříme jsou buď typové projekty nebo individuální projekty na míru s individuální přístupem ke každému zákazníkovi. Snažíme se splnit představy každého zákazníka.

Projektujeme projekty bungalovů nebo domy patrové, případně domy s obytným podkrovím. Nabízíme vše, co souvisí s oborem projekty rodinných domů. Naši zkušení a stálí spolupracovníci nabízejí průkaz energetické náročnosti, hydrogeologický a geologický průzkum, poradenství, autorský, stavební a technický dozor, geodetické práce, poradenství, pomoc při výběru stavební firmy a jiné. Pomůžeme s výběrem vhodného stavebního materiálu, navržených technologií v projetu a tloušťkou tepelné izolace (zda v požadované nebo doporučené normě dle české normy tepelná technika).

Není pro nás důležité, s čím nás zákazník osloví, projekt rodinného domu bereme vážně, protože navazující reference je tou nejlepší reklamou. Reference zákazníků a zrealizovaných domů je toho důkazem. Proto neváhejte naši projekční kancelář kontaktovat.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat