PROFESIONÁLNÍ MYTÍ OKEN A VÝKLADŮ

Mytí oken nevypadá na první pohled nijak složitě. Pokud ale chcete umýt okna nebo výklady skutečně kvalitně, beze šmouh a bez znečištění okolí, obraťte se na profesionály, kteří odvedou svoji práci rychle a kvalitně.

 

Co znamená umýt okna profesionálně? Mytí oken vyškoleným personálem s daným technologickým postupem a v odpovídající kvalitě. Výsledkem je pak kvalitní práce a spokojený zákazník.

 

Mytí oken je umytí oken ze všech stran (v případě dvojitých oken se tedy jedná o umytí všech čtyř skleněných ploch), včetně rámů, zárubní, parapetů (vnitřních, vnějších i meziokenních), dále včetně přemístění lehkého nábytku, který stojí přímo u čištěných oken, a jeho vrácení na původní místo. Mimo jiné zabezpečení proti znečištění vertikálních žaluzií. V případě dvojitých šroubovaných oken je součástí umytí i rozšroubování a následné sešroubování.

 

Naše firma garantuje kvalitně provedenou práci za odpovídající cenu. Naši pracovníci jsou skuteční úklidoví specialisté, za které mluví jejich práce – skla umytá beze šmouh, okenní rámy všude zbavené prachu nebo vyčištěné (dle rozsahu objednané služby), umyté vnitřní parapety, a to vše v co možná nejkratším čase, tak aby co nejméně rušili zákazníka či zaměstnance zákazníka.

 

Při výběru úklidové firmy se opravdu vyplatí nehledět pouze na cenu, ale také na kvalitu odvedené práce. Nechceme konkurovat cenou, ale službami na té nejvyšší úrovni. Na rozdíl od firem, které nabízejí standardně nízké ceny, garantujeme práci našich vyškolených odborníků. Tím se snižuje riziko pro zákazníka, že práce bude prováděna lidmi z ulice.

 

Uvedenou úklidovou službu poskytuje úklidová firma J&H Úklid,  která se specializuje na mytí oken, čištění koberců, strojové čištění kožených sedaček, úklid domácností a další úklidové služby.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat