Priemyselné haly, lacné a efektívne riešenie

Výrobné haly Astron sú navrhnuté tak, aby spĺňali individuálne požiadavky a potreby každého zákazníka. Priemyselné haly vyrábame na mieru a ich riešenie sa líši podľa využitia haly; odlišná oceľová konštrukcia je použitá pre tlačiareň, iná pre pivovar či výrobcu osobných automobilov.

Výrobná hala Bielorusko

Výrobná hala bola vystavaná pre investora Alutech Incorporated. Firma sa zaoberá výrobou hliníkových produktov a súčiastok.

Inžinieri Astron pri projektovaní oceľovej haly spolupracovali s bieloruskými úradmi, aby boli dodržané bieloruské technické normy. Mnoho prvkov v koncepte návrhu Astron boli prispôsobené špecifickým miestnym normám a konštrukčným praktikám. Oceľová výrobná hala na ploche 17.000 m² je vybavená žeriavovými dráhami a bola postavená počas 8 mesiacov.

Výrobná hala Bielorusko
Výrobná hala Bielorusko

Priemyselná hala Rusko

Výrobná hala závodu spoločnosti Komatsu má rozlohu 50.200 m² a bola vybudovaná v rekordne krátkom čase 15 mesiacov.

Vladimír Putin poctil svojou návštevou Yaroslavl a novej výrobnej haly významnej japonskej spoločnosti Komatsu, ktorá sa zaoberá výrobou stavebného zariadenia. Oceľová výrobná hala bola dodaná spoločnosťou Astron.

Ministerský predseda Putin prehlásil: ”Rád by som vyzdvihol, že naši japonskí partneri tento závod postavili počas veľmi krátkej doby 1 roka a 3 mesiacov. A to aj napriek tomu, že oceľová hala bola postavená v dobe ekonomickej krízy, kedy sa nehostinné podmienky pre podnikanie silne dotýkali ruskej i japonskej ekonomiky. Navzdory všetkým prekážkam sa naši partneri rozhodli stavbu zrealizovať a odviedli tak vynikajúcu prácu.”

Výrobná hala Rusko
Výrobná hala Rusko

Prečo oceľovú halu od firmy Astorn

Astron je najväčší výrobca oceľových montovaných hál v Európe. Ponúkame flexibilné riešenia šité na mieru vašim potrebám. Výroba hál je predmetom našej činnosti viac ako 50 rokov. Za tú dobu sme postavili viac ako 50 000 montovaných hál na kľúč a podieľali sa na rade medzinárodných projektov. Celý proces výroby a dodávky navyše vykonávame s ohľadom na zdravie, bezpečnosť a ochranu životného prostredia – sme majitelia značky CE.

Comments are closed

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde