Porovnejte výrobky BOSCH eXclusive a SIEMENS eXtraklasse

Maloobchodní klub je již od svého začátku výběrové sdružení špičkových prodejců, kteří dodávají speciální řadu domácích spotřebičů BOSCH a SIEMENS.

Výsledkem trvalé kontroly a podpory ze strany výrobců, je že každý jednotlivý člen Maloobchodního klubu je pro svého koncového zákazníka garantem maximální kvality a prodejních i servisních služeb na nejvyšší úrovni.

Spotřebiče koncernu BSH jsou nadčasovou volbou. Nejen pokud jde o jejich design, výkon a funkčnost, ale také vzhledem k předpokládaným růstům cen energií.

Produkty Bosch EXCLUSIV a Siemens extraKLASSE jejichž akční část naleznete na odkazech používají nejpokročilejší technologie, díky nimž jsou po celou dobu své životnosti maximálně úsporné a energeticky a ekologicky šetrné. V mnoha parametrech dosahují nejnižší spotřeby na světě a jsou doslova synonymem pro třídu A energetické účinnosti. Šetří čas, peníze, námahu i životní prostředí. To je trend, který nám přináší lepší budoucnost.

Členové Maloobchodního klubu mají přístup k těmto spotřebičům a funkcím, jež představují svět zítřka. ZAKOUPIT JE TEDY MŮŽETE POUZE U TĚCHTO SPECIALISTŮ.

Zde také získáte garanci kvality v podobě prodloužené záruky v ceně výrobků!

Prodejní personál členů Maloobchodního klubu prochází pravidelně odbornými školeními, aby mohl koncové zákazníky co nejlépe informovat o aktuálních technologiích a trendech a společně s nimi nalézt nejvhodnější a nejefektivnější řešení pro jejich domácnosti.

Kompletní nabídku a virtuální katalog Bosch eXclusive.

Kompletní nabídku a virtuální katalog Siemens eXtraklasse.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat