Fotoalbumy od papiernictva dekorácie

Chceli by sme Vám predstaviť náš internetový obchod Papiernictvo Dekorácie . Ponúkame široký sortiment produktov , predovšetkým školské a kancelárske potreby . Predávame fotoalbumy ( 9×13 , 10×15 , 13×18 , na fotorůžky , samolepiace , detské , svadobné , na známky ) , fotorámčeky , samolepky na stenu , batohy a peračníky a mnoho ďalšieho . Ďalej môžete vyberať z kreatívnych sád , písacích a baliacich potrieb , hračiek , bublifukov apod.

Máme pre Vás pripravený párty program , aby Vaša oslava bola vyladená do posledných detailov . Ponúkame lampióny , škrabošky , balóniky , parochne , serpentiny alebo napríklad farby na telo a vlasy .

 

Fotoalbumy

Ponúkame široké spektrum fotoalbumov , vrátane ich príslušenstva . Máme pre Vás v ponuke fotoalbumy pre rôzne rozmery , ako sú fotoalbumy 9×13 , 10×15 , 13×18 , 15×21 . V sortimente máme na výber tiež samolepiace fotoalbumy , fotoalbumy na fotorůžky , fotoalbumy s mäkkými doskami a špeciálne fotoalbumu na CD . Všetky fotoalbumy sú buď s obrázkovými motívmi , detská , svadobné či jednofarebná fotoalbumy.

 

Samolepky na stenu

Chceli by sme Vám ponúknuť moderné dizajnové samolepky na stenu , ktoré dodajú Vášmu interiéru šmrnc . Máme pre Vás pripravenú širokú škálu samolepiek . V ponuke si môžete vybrať z jednofarebných motívov , ďalej ponúkame farebné motívy , metre na stenu , samolepky pre ro deti , svietiace v tme , vodeodolné a tiež zrkadlové.

Objednávky v drvivej väčšine odosielame do druhého dňa a zasielame aj na Slovensko . Ceny dopravy sú priaznivé , spolupracujeme s niekoľkými dopravcami a väčšinu sortimentu držíme skladom.

Comments are closed