On-line tombola zadarmo

Radi vyhrávate? To isto každý, kúpite si napr. žreb a možno niečo vyhráte. My vám ponúkame možnosť výhry úplne zadarmo. Nekupujete žiadne žreby, neposielate žiadne sms správy, všetko je zadarmo a výhry sú skutočne zaujímavé. Jedná sa o úplne o jedinelú on-line tombolu akú inde nenájdete a vyhrať môžete každý týždeň.
Ako online tombola funguje?

Žrebuje sa každý týždeň, takže stačí prísť na naše stránky tombola.sk a vybrať si jednu z rôznych cien o ktorú chcete hrať a teraz máte možnosť ju úplne zadarmo vyhrať. Po výbere výhry a kliknutí na daný obrázok len jednoducho vyplníte pár údajov a stačí už len kliknúť na tlačidlo “Budem mať tomboly”. Na Váš mail, ktorý ste vyplnili pri zadávaní údajov, Vám príde potvrdzujúci mail o zaradení do zosovania s údajmi o tom, kedy sa bude losovať tombola.
Ak chcete zvýšiť Vašu šancu na výhru, stačí len odporučiť našu tombolu svojim známym a pridať ich maily. Tým zlepšíte svoje šance na výhru v tombole. Súťažiť o výhru môžete každý týždeň a to všetko zadarmo! Navštívte naše stránky s jedinečnou tombolou, prihláste sa o cenu a počkajte si na žrebovania a na výhru.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat