Zvodná v každom okamihu

V posteli niekedy vznikajú situácie, kedy si to jednoducho žiada zmenu, nemáme na mysli zmenu partnera, ani polohy. Skôr menśie okorenenie erotického života. V takomto prípade môže pomôcť erotické spodné prádlo, ktoré sa postará o nabudenie partnera do vysokých rozmerov.

Výber spodnej bielizne je vraj čisto ženskou záležitosťou, no tento mýtus je za potreby čím skôr odstrániť. Páni sú totiž veľmi pozorní, najmä čo sa týka svojich partneriek.  Práve preto vedia veľmi dobre a vkusne vybrať kvalitnú luxusnú bielizeň.

Menšie rady pre pánov ako vybrať tú právu erotickú bielizeň:

  1. Vyberajte srdcom. Nepremýšľajte ale vyberajte len to, čo sa vám už na prvý pohľad zdá byť sexy a vzrušujúce. Nepremýšľajte, ako asi v tom bude vaša partnerka vyzerať.
  2. Nikdy neporovnávajte vašu partnerku s modelkou na fotografii. Často totiž dochádza k sklamaniu. Vaša milovaná je predsa taká krásna aj bez predpísaných mier modeliek.
  3. Vyberajte univerzálnejšie veci. Vyhnete sa tak výberu zlej veľkosti. Preto pozerajte tovar, ktorý sa predáva vo veľkostiach v určitých rozpätiach. Napr S/M L/XL.
  4. Nakupujte cez internet s platbou vopred a doručením rovno vašej partnerke.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat